MP 2014A / MP 2014AD

Ricoh MP 2014AD to zaawansowane funkcje w atrakcyjnej cenie.

Ricoh MP 2014 to monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A3, które drukują z prędkością 20 stron na minutę zapewniając maksymalną wydajność w Twoim biurze.

Urządzenie MP 2014D posiada pokrywę oryginałów, natomiast model AD wyposażono w automatyczny podajnik dokumentów.

Atrakcyjna cena zakupu i niski koszt eksploatacji sprawiają, że urządzenia MP 2014 charakteryzują się niskim całkowitym kosztem posiadania.

Tryb oszczędzania energii zmniejsza zużycie energii przełączając urządzenia w tryb uśpienia podczas przestoju. Modele zaprojektowano tak, aby zapewnić maksymalną wydajność w wymagających środowiskach biurowych, jednocześnie dostarczając profesjonalnie wyglądające dokumenty.

Funkcja kopiowania dokumentów tożsamości na jednym arkuszu papieru oszczędza czas. Automatyczny podajnik dokumentów (MP 2014AD) przyspiesza kopiowanie i skanowanie Atrakcyjna cena zakupu i niski koszt eksploatacji sprawiają, że MP 2014 to ekonomiczne rozwiązanie.

cover

Niski koszt zakupu urządzń Ricoh MP2014D oraz niski koszt eksploatacji.

Koszty eksploatacji urządzeń MP 2014 są bardzo konkurencyjne, co zmniejsza wydatki. Niski koszt wymiany materiałów eksploatacyjnych sprawia, że urządzenia te są w grupie najbardziej ekonomicznych urządzeń na rynku. Drukowanie dwustronne w standardzie zmniejsza zużycie papieru i emisję CO2.

Ricoh MP 2014AD to wydajne i niezawodne urządznie wielofunkcyjne.

Efektywnie zaprojektowana ścieżka papieru sprawia, że urządzenia MP 2014 idealnie sprawdzają się w każdym środowisku biurowym. Standardowy port USB umożliwia drukowanie bezpośrednio z komputera. Dostępny jest również opcjonalny interfejs sieciowy dzięki czemu można udostępnić urządzenie wielu użytkownikom jednocześnie.

top

Funkcje oszczędzające czas w Ricoh MP2014.

Funkcja kopiowania dokumentów tożsamości znacznie skraca i ułatwia proces ich przetwarzania. Przyciski skrótów funkcyjnych ułatwiają obsługę i oszczędzają czas, a funkcja Folder Print umożliwia zapisywanie zeskanowanych dokumentów w pamięci urządzenia i wydrukowanie ich, gdy będą potrzebne.

Model Ricoh MP 2014AD umożliwia skanowanie w kolorze.

Możesz skanować kolorowe oryginały do komputera, poczty e-mail lub folderu w celu płynnej komunikacji. Skanowanie w rozdzielczości do 600 dpi pozwala na elektroniczną archiwizację dokumentów o wysokiej jakości. Elektroniczna archiwizacja dokumentów oszczędza miejsce na dysku i zmniejsza zużycie papieru.

Specyfikacja:

Kopiarka

 
Technologia: laserowa
Prędkość dla formatu A4: 20 stron A4 / min
Format dokumentów: A3-B5
Wielokrotność kopiowania: 1 – 99
Przeskalowanie: 50% – 200% co 1%
Pierwsza kopia: 8,8 s
Czas nagrzewania: około 31 s
Rozdzielczość: 600 dpi
Podajnik ręczny: 100 arkuszy
Podajnik papieru: 250 arkuszy
Gramatura papieru: 52-216 g/m2
Pamięć: standard: 256MB

Drukarka

DrSpecyfikacja drukarki:
Rozdzielczość: 300 dpi
Język opisu stron: GDI Standard
Interfejs: USB 2.0 Standard, Ethernet 10/100 BaseT (opcja)
Systemy operacyjne: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1

 

Skaner

SSpecyfikacja skanera:
Typ skanera: kolorowy
Rozdzielczość: maksymalnie 600 dpi
Rodzaje skanowania: Skanowanie sieciowe TWAIN, Skanuj do folderu (opcja), Skanuj do maila (opcja)
Typy plików: Pojedyncza strona TIFF, Pojedyncza strona JPEG, Pojedyncza strona PDF, Wielostronicowy TIFF, Wielostronicowy PDF

 

Pobierz pełną specyfikację