Dzierżawa kserokopiarek na terenie Nowego Sącza, Dębicy, Jasła i Bochni to wygodne rozwiązanie umożliwiające wyposażenie miejsca pracy w niezbędny sprzęt w szybki i prosty sposób. Pozwala na zmniejszenie ponoszonych kosztów, eliminując konieczność zakupu nowego urządzenia. Przydatny dla osób prowadzących małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa, a także w miejscach, takich jak szkoły, urzędy, czy inne instytucje państwowe. 

Istnieje możliwość wynajmu kserokopiarek zarówno nowych, jak i używanych. Umowa ma charakter elastyczny i może być zawarta na czas określony lub nieokreślony. Ponadto, istnieje szereg korzyści płynących z dzierżawy tych urządzeń, do których przede wszystkim zalicza się zapewniony transport sprzętu, instalację oraz zapewnienie szkolenia z obsługi sprzętu. Usługa dzierżawy gwarantuje systematyczne przeglądy, konserwację oraz cykliczną wymianę urządzenia co 36 miesięcy. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości firma zobowiązuje się do zapewnienia zastępczej kserokopiarki, nie narażając dzierżawcy na nieprzewidziany przestój podczas pracy. 

Obok oszczędności finansowych, ważnym aspektem są również dodatkowe narzędzia, takie jak oprogramowanie pozwalające na śledzenie ilości wydruków, aktualnego stanu ilości tonerów oraz indywidualne karty, dzięki którym możliwe jest nadawanie uprawnień. Każda wydzierżawiona kserokopiarka posiada wprowadzoną określoną ilość wydruków na każdy miesiąc użytkowania, co umożliwia regularne kontrolowanie użytkowania sprzętu. 

Kompleksowa usługa dzierżawy kserokopiarek powstała z myślą o Klienta, dbając o umożliwienie bezproblemowego wykonywania pracy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, takich jak amortyzacja urządzenia oraz potrzeby utylizacji odpadów. 

Wynajem kserokopiarek to wygodny sposób pozwalający na zmniejszenie nakładów finansowych wynikających z nabycia urządzenia, materiałów niezbędnych do pracy sprzętu, między innymi tonerów, konserwacji oraz naprawy w przypadku niespodziewanej awarii oraz instalacji sprzętu w wyznaczonym miejscu.