Serwis kopiarek i kserokopiarek – serwisujemy maszyny z południa Polski

Urządzenia takie jak kserokopiarki przeznaczone są do codziennej i wielogodzinnej pracy. Taka codzienna eksploatacja wymaga regularnej kontroli użytkowanego sprzętu lub serwisu poszczególnych części. Jako specjaliści zajmujący się serwisem urządzeń od 2004, oferujemy profesjonalne usługi związane z konserwacją i serwisem kserokopiarek. Nasz wykwalifikowany zespół zajmuje się naprawą i konserwacją maszyn z miast takich jak Nowy Sącz, Dębica, Jasło, Bochnia. Regularna kontrola sprawności kopiarek i kserokopiarek zapewnia dłuższą żywotność urządzenia.

Serwis kopiarek i kserokopiarek – jakie maszyny serwisujemy?

Nowoczesne kserokopiarki zostały wyposażone w rozwiązania, które ograniczają gromadzenie się zanieczyszczeń wewnątrz maszyny. Tym samym są one mniej podatne na działanie czynników zewnętrznych. Nie wymagają tak częstych kontroli i serwisowania. Starsze kopiarki pozbawione są ulepszeń, dlatego regularna kontrola sprawności tych maszyn jest niezwykle istotna. Nasz zespół specjalistów ma wiedzę i  zaplecze techniczne potrzebne do naprawy także starszych modeli. Oferujemy naprawę i serwis wszystkich maszyn zakupionych w naszym sklepie.

Konserwacja kserokopiarek – dlaczego jest ważna?

Urządzenia takie jak kserokopiarki to sprzęt przeznaczony nawet do kilkugodzinnej pracy. Dlatego stan techniczny poszczególnych elementów maszyny jest istotnym czynnikiem. Co ważne, konserwacja sprzętu jest potrzebna, nawet gdy maszyna działa bez zarzutu. W ten sposób można uniknąć poważnych usterek, które wiążą się także z dodatkowymi kosztami naprawy. W ramach konserwacji nasi specjaliści przeprowadzają przegląd techniczny wnętrza maszyny połączony z czyszczeniem układu optycznego, zespołu utrwalania czy pobierania i transportu papieru. Konserwacja obejmuje również przegląd działania i sprawności poszczególnych elektrod, lamp, czujników czy pasa transferowego. Kontrola wszystkich podzespołów, wymiana tonera oraz poprawa sprawności ich działania to podstawowy zakres prac, oferowanych w ramach usługi serwisu i konserwacji urządzeń.