Serwis i wynajem sprzętów marki Ricoh

Marka Ricoh oferuje najlepszej jakości sprzęty, które pozwalają na komfortowe drukowanie i skanowanie różnych materiałów i dokumentów. W Nowym Sączu, Dębnicy, Jaśle czy Bochni można wynająć wybrane urządzenia lub skorzystać z możliwości ich komfortowego serwisowania.

Drukarki 

Firma Ricoh oferuje najlepszej jakości drukarki kolorowe i monochromatyczne. Są one przeznaczone zarówno pracy w biurach czy innych punktach publicznych jak i domach prywatnych. Poszczególne modele są bardzo ekonomiczne, nagrzewają się bardzo szybko i są naprawdę wydajne.

Ricoh oferuje sprzęty laserowe, które pozwalają osiągnąć naprawdę wysoką jakość druku, a także posiadają szereg interesujących i wartych uwagi funkcji. Drukarki charakteryzują się także łatwą i w pełni intuicyjną obsługą. Z pewnością posłużą one przez wiele lat i spełnią wszelkie potrzeby użytkowników.

Urządzenia wielofunkcyjne

Ricoh ma także w ofercie urządzenia wielofunkcyjne, które są obowiązkowym wyposażeniem każdego biura czy firmy. Są one bardzo łatwe w obsłudze i pozwalają szybko i wygodnie zrobić porządek ze wszystkimi dokumentami. 

Sprzęty wielofunkcyjne posiadają wiele dodatkowych funkcji, które ułatwiają pracę. Można wybrać model kolorowy lub czarno – biały, umożliwiający drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie.

Urządzenia Ricoh z pewnością sprawdzą się w nowoczesnych firmach, w których kładzie się duży nacisk na wygodną i sprawną pracę. Dużą zaletą jest także to, że wszystkie oferowane urządzenia wielofunkcyjne można połączyć z chmurą, dzięki czemu wszystkie materiały szybko i bezpiecznie będą zapisane w wirtualnym dysku. 

Korzystając z usługi serwisu i wynajmu sprzętów Ricoh można także zaopatrzyć się w wiele przydatnych akcesoriów czy sprzętów innego rodzaju (np. drukarek czy skanerów o większym rozmiarze). Warto skorzystać z oferty i zakupić lub wynająć sprzęt, który najlepiej się sprawdzi w danej sytuacji i pozwoli wygodnie i sprawnie wykonać pracę i usprawnić obiec dokumentów.