Naprawa drukarek laserowych, atramentowych

Jeżeli szukasz firmy, która dokona kompleksowej naprawy drukarek laserowych i atramentowych, to jesteśmy tu dla Ciebie! Wykonujemy naprawy na terenie Nowego Sącza, Dębicy, Jasła i Bochni.

Drukarki te mimo podobnej budowy działają inaczej więc warto, aby były naprawiane przez specjalistów. Drukarka laserowa wykorzystuje elektryczność statyczną oraz toner w postaci suchego proszku. Atramentowa natomiast jak sama nazwa wskazuje – mokry tusz. Istotne jest wiec, aby wiedzieć jaki rodzaj napraw wykonać, by przywrócić drukarce właściwe działanie. 

Kiedy zgłosić potrzebę naprawy drukarki laserowej lub atramentowej?

Znakami, które powinny nas skłonić do skorzystania z naprawy powinna być np. zła jakość wydruku, brak zadruku na kartce pomimo obecności toneru czy wydawanie przez maszynę nietypowo brzmiących dźwięków. Może to być spowodowane uszkodzeniem któregoś z podzespołów lub zanieczyszczeniami, które mogły się zabrać wewnątrz urządzenia. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

szybki czas realizacji

naprawa prowadzona przez wykwalifikowanych pracowników 

kontrola jakości i zużycia elementów 

czyszczenie wnętrza maszyny specjalnie przeznaczonymi, bezpiecznymi preparatami

sprawdzanie połączenia maszyny z komputerem oraz siecią 

kontrola działania czujników, niezbędnych do właściwej pracy maszyny 

oględziny i ewentualna naprawa zespołu grzewczego 

smarowanie mechanizmów napędowych 

Drukarki są narażone na stałą eksploatację. A ich właściwe działanie pozytywnie wpływa na pracę w małych i dużych przedsiębiorstwach. Wszelkie prace związane z urządzeniem powinny być wykonywane szybko i sprawnie.  Naprawa sprzętu wymaga odpowiedniego doświadczenia i znajomości podzespołów. Ważne jest również to, aby szukając powodu awarii nie wymieniać elementów kierując się przypadkiem. Warto więc zdać się na pomoc specjalistów. 

Można się z nami skontaktować telefonicznie lub wysłać formularz kontaktowy w zakładce Kontakt. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy firmy z takich miast jak Nowy Sącz, Dębica, Jasło i Bochnia.