Kserokopiarka jest to podstawowe narzędzie pracy w każdym biurze. Bywa jednak tak, że kiedy na przykład rozkręcamy dopiero swój pierwszy biznes, to nie chcemy inwestować w drogie nowe urządzenie. Branie w leasing lub wynajem długoterminowy wydaje się lepszym rozwiązaniem, ale jest to niestety rozciągnięcie w czasie kosztów zakupu. Jeśli biznes startuje, jest to ryzykowna inwestycja. Można jednak spróbować innego podejścia.

Sprzęt używany

Można pójść w stronę zakupienia sprzętu urywanego. Taka kserokopiarka może być na przykład uszkodzona, pochodzić z aukcji windykacyjnej lub ze sklepu, który zajmuje się handlem używanym sprzętem biurowym. Niezależnie od tego, jaka opcja zostanie przez nas wybrana, lepiej od razu nie rozpoczynać eksploatacji tak nabytej kserokopiarki, chyba że kupiliśmy ją we wspomnianym sklepie i mamy potwierdzenie, że sprzęt został sprawdzony i miał serwis.

Jeśli kupiliśmy używaną kserokopiarkę, to obowiązkowo należy przed uruchomieniem zrobić jej serwis. Jednym z głównych filarów działalności naszej firmy to naprawa kserokopiarek Nowy Sącz Dębica Jasło Bochnia to są między innymi miejscowości, do których może dotrzeć nasz serwis. Po przyjeździe dokonamy diagnozy, oceny stanu poszczególnych układów, wymienimy zużyte elementy i dokonamy uruchomienia.

Co dalej po naprawie?

Oczywiście sama naprawa to nie wszystko. Kserokopiarka to urządzenie bardzo wydajne i trwałe, jednak musi być spełniony warunek cyklicznych przeglądów i serwisów. Ważne jest choćby regularne czyszczenie układu optycznego, pasa transferowego itp. Warto więc nawiązać z nami współpracę, aby móc cieszyć się sprawnym sprzętem przez możliwie długi czas. Możemy świadczyć usługi okresowe, czyli na przykład raz w miesiącu, lub umówić się możemy na cykliczny przegląd, po konkretnej ilości skopiowanych lub wydrukowanych stron.

W naszej ofercie mamy również sprzęt taki jak kserokopiarki, który został odkupiony przez nas, sprawdzony i naprawiony. Dla każdej firmy jest to naprawdę dobry wybór, uzasadniony ekonomicznie.