Kserokopiarka w firmie to podstawa. Wystarczy policzyć, ile wydruków miesięcznie wykonuje się w każdym dziale, by zrozumieć, że niedziałający sprzęt może mieć niemały wpływ na jakość i szybkość wykonywanych działań. Nic dziwnego, że w przypadku gdy do awarii już dochodzi, każdemu zależy na natychmiastowej naprawie kserokopiarki – najlepiej przez zaufaną firmę, która oferuje swoje usługi zarówno na terenie większych, jak i mniejszych miast, takich jak Brzesko, Mielec czy Krosno.

Naprawa kserokopiarek – co w chodzi w zakres usług?

Usługa naprawy kserokopiarek zakłada, że nie musisz być specjalistą w dziedzinie sprzętu, by wiedzieć, że potrzebujesz pomocy z jego naprawą. Wychodzimy potrzebom naprzeciw i oferujemy kompleksowe sprawdzenie działania sprzętu oraz kontrolę stanu technicznego, by nie tylko pomóc Ci naprawić aktualną usterkę, ale też zapobiec występowaniu kolejnym. Ponadto oferujemy smarowanie mechanizmów napędowych i zespołu utrwalania, a także usuwamy zużyty toner.

W Copytec zajmujemy się także profesjonalnym czyszczeniem. W zakresie naszych usług oferowanych na terenie miast, takich jak Brzesko, Mielec i Krosno oferujemy odkurzanie układu optycznego oraz wnętrza maszyny, czyszczenie elektrod i innych elementów, takich jak lampy, filtry, zespołu bębna czy zespołu utrwalania oraz elementów pobierania.

Profesjonalna naprawa kserokopiarek 

Idealna kserokopiarka w biurze lub domu zapewnia codzienną, łatwą obsługę dokumentów. Niestety, chociaż można wybrać nawet najlepszej jakości sprzęt, bardzo możliwe, że prędzej czy później będzie konieczna pomoc podczas różnego typu usterek.

W takim przypadku ważna jest wyspecjalizowana kadra techników, która będzie umiała szybko rozprawić się z problemem – aby firma nie ponosiła kosztów związanych z przestojem. Kadra informatyczna Copytec rozwiąże wszelkie problemy, a jeśli to konieczne, wdroży dedykowane rozwiązania, byś jak najdłużej cieszył się użytkowaniem kserokopiarki bez awarii.

Nasze usługi to gwarancja powodzenia i jakości. Naprawą kserokopiarek zajmujemy się już od 2004 roku, a z naszych usług skorzystały setki zadowolonych klientów!