Dobrej jakości kserokopiarka, to podstawa dobrze prowadzonej działalności. Obecnie drukuje się dużo i często, a to wymaga niezawodnego sprzętu. 

W zdecydowanej większości mniejsze i większe firmy, nie chcą kupować urządzenia na własność. Wiąże się to z dużym wydatkiem, który trzeba wziąć pod uwagę w ewidencji środków trwałych. Oszczędnym i wygodnym rozwiązaniem okazuje się wynajem kserokopiarki. Opłatę wynikającą z umowy o wiele łatwiej wliczyć w firmowy budżet, a zawrzeć można ją na czas określony lub nieokreślony. W dzisiejszych czasach serwis wynajem Kyocera, jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla urzędów czy szkół, ale również dla każdej firmy.

Na takie krok decyduje się coraz więcej osób, które chcą zadbać o swoją firmę, dlatego poszerzamy naszą działalność o kolejne miasta. Obecnie będzie można wynająć urządzenia również na terenie Brzeska, Mielca i Krosna. Każda firma, na każdym etapie działalności może zgłosić się do nas, a my dopasujemy sprzęt do potrzeb i preferencji. W ofercie posiadamy nowe, jak i używane urządzenia. Wszystko zależy od tego, czego potrzebuje Twój biznes i jakim budżetem dysponujesz. Gwarantujemy transport i instalacje sprzętu, oraz szkolenia z obsługi. Gdy zdecydujesz się na dzierżawę, nie ponosisz kosztów zakupu urządzenie, wymiany tonerów po zużyciu, instalacji, napraw i konserwacji.

Jak wiadomo posiadanie sprzętu który używa się codziennie, wiąże się z dużą eksploatacją. Niezbędny będzie serwis, który szybko i sprawnie zajmie się Twoją kserokopiarką. W skład naszej usługi wchodzą czyszczenie i odkurzanie układu optycznego i wnętrza maszyny, czyszczenie lamp, elektrod, czy czujników i filtrów. Nie będziesz musiał również martwić się o zmianę tonera, smarowanie mechanizmów napędowych czy kompleksowe sprawdzanie działania. Zajmiemy się kontrolą stanu technicznego, a Tobie pozostanie cieszenie się z dobrego sprzętu i profesjonalnej obsługi, jaką gwarantuje nasz firma.

Brzesko, Mielec, Krosno! Serwis wynajem Kyocera to najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy.