Wynajem kserokopiarki niesie ze sobą wiele korzyści dla firm. Przede wszystkim jest to prosty i szybki sposób na wyposażenie biura bez konieczności ponoszenia kosztów zakupu sprzętu. Tego rodzaju rozwiązanie stosowane jest nie tylko w firmach, ale i szkołach czy urzędach.

Wynajem i serwis kserokopiarek Ricoh

Firma Copytec zajmuje się zarówno dzierżawą, jak i naprawą kserokopiarek firmy Ricoh. Serwis wynajem Ricoh pozwala na zaoszczędzeniu kosztów związanych z zakupem urządzenia, wymianą tonerów oraz wszelkiego rodzaju konserwacją i naprawą sprzętu. Chętnie pomożemy w wybraniu najlepszego rozwiązania dla indywidualnych potrzeb. Kserokopiarki Ricoh należą do wysokiej jakości sprzętu, który wykorzystywany jest w wielu firmach. Producent stworzył szeroką gamę produktów, by można było wybrać najlepiej dopasowane do potrzeb użytkownika.

Poza wymienionymi zaletami dzierżawy sprzętu zaliczyć można do nich także wybranie najlepszego urządzenia, dopasowanego do potrzeb firmy oraz ciągły nadzór i wsparcie specjalistów nad urządzeniami, wliczając w to transport i szkolenie z obsługi. Istotnym aspektem jest także wymiana urządzenia po 36 miesiącach trwania umowy, jak również brak konieczności amortyzacji sprzętu oraz jego utylizacji.

Kserokpiarki Sharp

Sprzęt producenta Sharp zyskały sobie zaufanie i pozytywne opinie wielu klientów. Wiele z nich posiada kompaktowe funkcje, które zapewniają wysoką jakość wydruku i kopiowania. Dzierżawa kserokopiarki Sharp Brzesko Mielec Krosno na terenie Brzeska, Mielca i Krosna to jedna z licznych możliwości, którą warto rozważyć, gdy prowadzi się działalność w tym regionie. 

Oferta kserokopiarek Sharp jest wysoce korzystna, szczególnie gdy ma się w planach drukowanie sporej ilości dokumentów. Co więcej, Copytec oferuje także ciągłe wsparcie specjalistów i serwisantów, którzy w razie przypadkowej awarii pomogą rozwiązać problem. Nasz sprzęt jest solidny, a oferta współpracy charakteryzuje się atrakcyjnymi i konkurencyjnymi warunkami. Już teraz warto zdecydować się na wynajem kserokopiarki Sharp.