Wybór odpowiedniej kserokopiarki do małego biura lub domowego gabinetu może być trudny. Istotne jest, aby urządzenie było funkcjonalne, wydajne i jednocześnie zajmowało niewiele miejsca. A także zależy od konkretnej potrzeby i rodzaju pracy, którą planujesz wykonywać. Jest kilka, czynników o których musisz pamiętać czy wyborze drukarki/kserokopiarki, tutaj możesz o nich przeczytać.

W niniejszym artykule omówimy kompaktowe kserokopiarki, które są idealne do małych pomieszczeń. Dowiecie się, jakie są najlepsze opcje na rynku i jak dokonać właściwego wyboru do niewielkiej przestrzeni

5 polecanych przez naszych ekspertów modeli

Konica Minolta 4000i

drukarka konica minolta 4000i

Konica Minolta 4000i to nowoczesna drukarka monochromatyczna oferująca niezawodność, prostotę obsługi oraz wysoką jakość wydruku. Z prędkością do 40 stron na minutę w trybie jednostronnym, jest idealnym rozwiązaniem dla dynamicznych środowisk biurowych. Kompaktowa konstrukcja i minimalistyczny design. Dzięki nim, bez problemu mieści się na biurku, co jest szczególnie istotne w przypadku biur o ograniczonej przestrzeni.

Develop Ineo 4000i

drukarka Develop ineo 4000i

Develop Ineo 4000i to idealne rozwiązanie dla małych biur, które potrzebują niezawodnego i wydajnego urządzenia do codziennych zadań drukowania. Develop Ineo 4000i to wydajna czarno-biała drukarka laserowa, która doskonale sprawdzi się w każdym biurze, drukując dokumenty w formacie do A4. Z prędkością do 40 stron na minutę, spełni wymagania dynamicznych środowisk pracy, gdzie szybkość i niezawodność są kluczowe.

Konica Minolta 4020i

Drukarka laserowa monochromatyczna Konica Minolta bizhub 4020i to wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne, które łączy funkcje drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania. Urządzenie oferuje rozdzielczość druku 1200×1200 dpi, obsługując formaty papieru od A6 do A4, w tym koperty. Prędkość drukowania i kopiowania wynosi do 40 stron na minutę w trybie monochromatycznym. Co czyni ją idealnym wyborem dla firm oraz małych i średnich grup roboczych, jak również do biur domowych

Develop Ineo 225i

Develop Ineo 225i to wszechstronne czarno-białe laserowe urządzenie wielofunkcyjne w formacie A3, łączące funkcje kserokopiarki, drukarki oraz kolorowego skanera. Kompaktowa konstrukcja oraz niewielki gabaryt.  Dzięki temu urządzenie idealnie nadaje się do biur, oferując łatwą obsługę i szerokie możliwości rozbudowy o dodatkowe opcje.

Kyocera ECOSYS M6030cdn

Kserokopiarka 6035 Kyocera ECOSYS M6035cidn Kserokopiarka KserokopiarkaUrządzenie wielofunkcyjne

Kyocera ECOSYS M6030cdn to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne. Idealne dla średnich i dużych grup roboczych, które zapewnia niezawodność i szybkie przetwarzanie zadań zarówno w kolorze, jak i monochromatycznie. Urządzenie charakteryzuje się prędkością drukowania i kopiowania do 30 stron A4 na minutę, a nagrzewa się do pracy tylko w 26 sekund.