O nas


Firma Copytec posiada 15 letnie doświadczenie w zakresie rozwiązań systemowych druku i tworzenia dokumentów. Została założona w 2004 roku, a jej dynamiczny rozwój mozliwy był dzięki pasji, zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi ludzi, którzy ją tworzyli i nadal pozostają jej kluczowym filarem.

Od 2012 roku siedziba firmy znajduje się przy ul. Tuchowskiej 8 w Tarnowie. Nowoczesny obiekt z salą sprzedażowo – prezentacyjną jest wizytówka i dumą firmy. Pracownicy czterech działów – handlowego, serwisu technicznego, innowacji i wdrożeń oraz drukarni dokładają wszelkich starań aby sprostać wszystkim oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Od początku prowadzonej działalności jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Koncernu Nashuatec będący częścią grupy Ricoh. Jesteśmy Silver Partnerem firmy Develop wchodzącej w skład grupy Konica Minolta, która obecnie zajmuje pozycję lidera w branży automatyki biurowej oraz partnerem niemieckiej firmy Triumph-Adler wchodzącej w skład grupy UTAX i Kyocera. Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez fimy produkujące urządzenia które oferujemy co sprawia, że możemy zaproponować bardzo wysoką jakość usług i rozwiązań. Copytec oferuje najwyższej jakości urządzenia wielofunkcyjne: drukarki, plotery, urządzenia wielkoformatowe oraz druk produkcyjny. Wspieramy zarządzanie flotą urządzeń drukujących oraz integrację urządzeń z istniejącym systemem IT.

Współpracujemy również z czołowymi dostawcami sprzętu jak HP, Brother, Samsung czy dostawcami oprogramowań jak Microsoft.

Duże grono dostawców z kraju jak również z Europy pozwala na dostęp do szerokiej gamy produktów, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych w krótkim czasie.Dzięki temu oraz doświadczeniu pracowników serwisu technicznego jakość świadczonych przez nas usług stoi na światowym poziomie.
Jako nieliczni oferujemy darmową ekspertyzę – sprawdzamy przyczynę usterki i wyceniamy koszt naprawy urządzeń drukujących i skanujących.

W ramach obsługi serwisowej oferujemy :
• serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
• przeglądy okresowe i konserwacje
• usuwanie awarii w siedzibie Klienta
• urządzenie zastępcze na czas naprawy na życzenie Klienta
• naprawę urządzeń Nashuatec, Ricoh, Canon, Develop, Konica-Minolta, Kyocera, Utax, Triumph-Adler, Panasonic, Sharp, Toshiba, Xerox, HP, Samsung, Lexmark, Epson, Brother i innych
• serwis „na wezwanie”
• konsultacje techniczne, doradztwo oraz usługi informatyczne

Dodatkowo oferujemy stałą umowę seriwsową CPC, która zapewnia usługi serwisowe, materiały eksploatacyjne, części zamienne bez opłat. Umowa CPC to dla Państwa gwaracja ciągłości pracy urządzenia i łatwe do przewidzenia koszty eksploatacji.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę nowych i używanych urządzeń w bardzo atrakcyjnych cenach. Zawsze staramy się dobierać rozwiązania najkorzystniejsze dla Klienta i jego biura.